ÚLY

 Jestli hledáte nejlevnější včelí úly které lze sehnat, tak zde neztrácejte čas.Sice se snažíme snížit cenu na minimum, ale v žádném případě ne na úkor kvality.

 Do našeho obchodu si necháváme vyrábět pouze úly které jsou po stránce kvality materiálu a zpracování perfektní a odpovídají našim představám o moderním a praktickém včelaření. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti chovu včel nám pomohly k tomu, aby naše úly patřily k těm nejlepším na českém trhu. To ovšem něco stojí. V každém případě Vám nabízíme výrobek za kterým si stojíme a se zárukou. Tenkostěnné úly dodáváme na klasickou rámkovou míru 39x24 s polonástavky 39x17. Uteplené úly nabízíme pouze na rámkovou míru 39x24 ve 2 variantách, Profi a Standard. Rozdíl je pouze v síle uteplení, přičemž úl Profi má mezi stěnami ze smrkových palubek 3 cm polystyren a úl standard 2. Ovšem rádi pro Vás na zakázku vyrobíme úl dle přání a Vašich požadavků. Langstroth, Optimal a další. Neváhejte nás kontaktovat.

 U všech úlů Vám bude poštovné dopočteno dle skutečného stavu. Posíláme na paletách společností PPL. Vítán je osobní odběr.

 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem