Služby pro včelaře

Výkup vosku:

Vykupujeme včelí vosk aktuálně za 200,-Kč/kg  po případné srážce na nečistoty, nejčastěji 3-5%. V případě zájmu nás kontaktujte.  Rádi Vás přivítáme v Dolních Bojanovicích! Mapa zde!

 Pokud nemáte cestu, nebo jste z větší dálky, stačí když vosk zabalíte, dáte vědět nám a my už k Vám pošleme přepravní službu, která ve smluvený den a čas balík převezme. A to za paušální poplatek 75,-Kč za 1 balík, který bude odečten z ceny vosku. Jediná podmínka je, že vosku musí být minimálně 15 kg. Po doručení k nám vosk zvážíme a po případných srážkách na nečistoty, které se pohybují nejčastěji mezi 3-5%, okamžitě posíláme peníze Vám na účet, nebo dle dohody složenkou. Pozor! Vámi zabalený balík nesmí překročit hmotnost 29Kg! V opačném případě budeme nuceni náklady na přepravu odečíst z ceny vosku!

Při odeslání vosku poštou, nezapomeňte uvést kontakt na Vás, č. občanského průkazu a č. účtu kam bude po převážení převedena platba.

Výroba mezistěn z Vašeho vosku - výměna vosku za mezistěny:

Nabízíme možnost výroby mezistěn jakéhokoliv rozměru z Vašeho vosku za cenu 89,-Kč/kg. Stačí nám vosk poslat či přivézt a my Vám necháme vyrobit mezistěny požadovaného rozměru. Podmínkou je minimální množství vosku 15kg.

Dodání: říjen-únor 2-3 týdny, březen-září 4-5 týdnů od doručení vosku.

 

Výměna vosku za mezistěny:

Samozřejmostí je výměna vosku za mezistěny, Vámi požadovaného rozměru za 79,-Kč/kg.
Doporučujeme informovat se předem na Váš rozměr a skladové množství. Vítán je osobní odběr, jedná se o velmi křehké zboží.

Výkup propolisu:

Vykupujeme propolis těžený ze sít, za cenu 900-1100,-Kč za kg. V případě zájmu nás kontaktujte. Bude-li propolis zmačkaný do koulí, popř. bude obsahovat mnoho nečistot včetně vosku, nebude vykoupen. Při odeslání propolisu poštou, nezapomeňte uvést kontakt na Vás, č. občanského průkazu a č. účtu kam bude po převážení převedena platba.

V případě jakýchkoli pochybností, si vyhrazujeme právo vosk, nebo propolis, nevykoupit bez udání důvodu.