Služby pro včelaře

Výkup vosku:

Vykupujeme včelí vosk aktuálně za 220,-Kč/kg  po případné srážce na nečistoty, nejčastěji 3-5%. V případě zájmu nás kontaktujte. Od 20 kg doprava vosku od Vás k nám zdarma! Ostatní rádi přivítáme v Dolních Bojanovicích! Mapa zde!

 Pokud nemáte cestu, nebo jste z větší dálky, stačí když vosk zabalíte, dáte vědět nám a my už k Vám pošleme přepravní službu, která ve smluvený den a čas balík převezme. A to úplně zdarma! Jediná podmínka je, že vosku musí být minimálně 15 kg.Po doručení k nám vosk zvážíme a po případných srážkách na nečistoty, které se pohybují nejčastěji mezi 3-5%, okamžitě posíláme peníze Vám na účet, nebo dle dohody složenkou. Pozor! Vámi zabalený balík nesmí překročit hmotnost 29Kg! V opačném případě budeme nuceni náklady na přepravu odečíst z ceny vosku!

Výměna vosku za mezistěny:

Samozřejmostí je výměna vosku za mezistěny, Vámi požadovaného rozměru za 54,-Kč/kg.
Doporučujeme informovat se předem na Váš rozměr a skladové množství. Vítán je osobní odběr, jedná se o velmi křehké zboží.

Výkup propolisu:

Vykupujeme propolis těžený ze sít, za cenu 900-1100,-Kč za kg. V případě zájmu nás kontaktujte. Bude-li propolis zmačkaný do koulí, popř. bude obsahovat mnoho nečistot včetně vosku, nebude vykoupen. Při odeslání propolisu poštou, nezapomeňte uvést kontakt na Vás a č. účtu kam bude po převážení převedena platba.

V případě jakýchkoli pochybností, si vyhrazujeme právo vosk, nebo propolis, nevykoupit bez udání důvodu.

Kalibrace vašeho refraktometru:

Za poplatek 25,-Kč, Vám na počkání provedeme kalibraci Vašeho refraktometru pomocí kalibračního roztoku a kalibračního hranolu. Kalibrujeme pouze refraktometry u nás dostupné (typu ATC).

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.