MZ660-3A Zvratný medomet elektrický 3 rámkový automat

 
Dotace Český výrobek Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

MZ660-3A Zvratný medomet 3 rámkový automat

Dostupnost Na objednávku do 2 měsíců
Cena 40 660,33 Kč bez DPH
49 199 Kč / ks    
Kód produktu 109
Kategorie Medomety Kovář zvratné
 

Rámková míra 39 x 24 a menší, vnitřní průměr pláště 660 x 620 (výška) Automatická regulace, motor 300W/12V, trafo 300VA/10V. Vnější rozměry – celková výška 1270 mm, vnější průměr 690 mm.

Tento elektrický medomet s automatickou regulací je vhodný k vytáčení i velkého počtu rámků. Vytáčení v tomto medometu probíhá tak, že se odvíčkované rámky vloží do kazet zvratného koše medometu, tento se uzavře a po připojení kabelu k autobaterii(v terénu), nebo přes trafo do elektrické sítě(doma nebo v medárně) se navolí požadovaný celkový čas vytáčení a rychlost otáček. Program, který započne vytáčení přitom sám reguluje otáčky a mění směr otáčení. Pokud nám z nějakého důvodu(hustota medu, křehké dílo...) program nevyhovuje, máme možnost ručně otáčky doupravit. Tuto úpravu si program pamatuje a dále pracuje s touto úpravou. V praxi  medomet po spuštění programu začne vytáčet v pomalých nastavených otáčkách v jednom směru, pak zabrzdí koš a začne vytáčet ve směru druhém, a to stále v pomalých otáčkách. Poté dotočí druhou stranu v rychlých otáčkách, zabrzdí koš a dotočí první stranu v rychlých otáčkách. Tak můžete zároveň odvíčkovat a připravovat další rámky k medování, zatím co probíhá vytáčení první várky rámků. Jen s tímto typem medometu bude Vaše vytáčení medu racionální a efektivní.

V případě, že chcete na toto zboží žádat o dotaci, prostudujte si prosím aktuální podmínky na stránce- https://www.vceliveci.cz/dotace/

Máte-li jakýkoliv dotaz k tomuto medometu, neváhejte nás kontaktovat na tel.č. 602 715 448

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: